jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۷۰   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۱

جام جم ورزشی: فوتبالیستی که باعث صلح و پایان یافتن جنگ های داخلی در کشورش شد روزگذشته یکی از ویژه ترین جایزه های عمر فوتبالی اش را دریافت کرد.

یک جایزه ویژه برای فوتبالیست تاریخ ساز +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دیدیه دروگبا شب گذشته در مراسمی ویژه به پاس یک عمر افتخار آفرینی درفوتبال جایزه ای را از سوی انجمن نویسندگان بریتانیا دریافت کرد. این بازیکن ساحل عاجی که هم اکنون در چلسی بازی میکند با این باشگاه لندنی تمامی افتخارات ممکن را به دست آورد. دروگبا با چلسی قهرمان جام حذفی و لیگ برتر انگلیس شد و از آن مهم تر بر جام لیگ قهرمانان اروپا بوسه زد.

خوزه مورینیو درباره دروگبا می گوید که او برترین بازیکن تاریخ باشگاه چلسی است. خود دروگبا نیز تمایل زیادی دارد تا پس از بازنشستگی در فوتبال بتواند همچنان در کنار چلسی باقی بماند.

دروگبا محبوبیت فوق العاده ای هم در کشور فقیرش ساحل عاج دارد. او با استفاده از محبوبیت خود به جنگ های داخلی این کشور پایان داد و صلح را به کشورش آورد.

این فوتبالیست موفق را با جایزه جدیدش می بینید، جایزه ای که به پاس افتخارات فوتبالی اش به او داده شده و کاملا شبیه یک گلدان است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها