jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۳۱۱۹   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: دروازه بان 14 ساله پس از باخت تیمش در فینال لیگ برتر نوجوانان استان هرمزگان به کما رفت.

پسری که پس از باخت تیمش به کما رفت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، سینا جعفری نام پسر 14 ساله ای است که در رده سنی نوجوانان دروازه بان است. او در تیم شاهین رودان بازی می کند. شاهین رودان و توانیر بندرعباس در لیگ برتر نوجوانان هرمزگان به یکدیگر رسیدند که در دیدار فینال شاهین دو بر یک شکست می خورد. بر اساس گزارش ها سینای 14 ساله پس از این شکست بسیار ناراحت و عصبی بوده و حتی دلداری پدرش نیز باعث نشده که او بهتر شود. او در راه بازگشت به خانه بیهوش می شود و پس از انتقال به بیمارستان به کما می رود.

هم اکنون هوشیاری این دروازه بان نوجوان بر روی عدد سه قرار دارد.

در زیر تصویری از این دروازه بان نوجوان می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها