jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۸۲۵۶   ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۸

جام جم ورزشی: رئال مادرید شب گذشته موفق شد 10 نفره اسپانیول را ببرد.

قوهای مادرید 10 نفره بردند +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید اولین پیروزی خود در سال 2015 را در مقابل اسپانیول کسب کرد. ، رئال مادرید اولین پیروزی خود در سال 2015 را دقایقی پیش در مقابل اسپانیول کسب کرد. کهکشانی ها که هفته گذشته، پس از کسب 22 برد متوالی، دو شکست مقابل والنسیا و اتلتیکو را در عرض سه روز تجربه کرده بودند، برای کسب پیروزی مقابل اسپانیول از انگیزه های بسیار بالایی برخوردار بودند. پیش از شروع بازی، کاسیاس از جام قهرمانی باشگاه ها جهان نزد هواداران مشتاق رئال رونمایی کرد.

رئال در دقیقه 12 به نخستین گل خود دست یافت. طی همکاری عالی گرت بیل و رونالدو، کریستیانو یک پاس تماشایی به خامس رودرگیز داد و این بازیکن ارزشمند کلمبیایی، با شوت دقیق پای چپ، توپ را از زیر دستان دروازه بان اسپانیول به گل تبدیل کرد.

در دقیقه 27 رئال گل دوم را هم زد. . رئال بیرون محوطه جریمه و در موقعیتی مناسب برای گرت بیل چپ پا، صاحب یک ضربه آزاد شد، بیل پشت توپ قرار گرفت و شوت محکم او پس از برخورد به تیر دروازه، به گل تبدیل شد. کاسیا دروازه بان اسپانیول، تنها نظاره گر این گل بود. بازی در نیمه اول با همین دو گل به اتمام رسید.

نیمه دوم با فشار رئال آغاز شد اما شش دقیقه بعد، پس از خطای شدید کوئنترائو روی کانیاس و اخراج او، این تیم مجبور شد تا انتها، 10 نفره به بازی ادامه دهد.

همچنین در یکی از این موقعیت ها، گرت بیل در حالت تک به تک با دروازه بان توپ را به کنار دروازه زد. در این صحنه، رونالدو بخاطر پاس ندادن بیل، به شدت عصبانی شد.

در دقیقه 62 ، خدیرا جای بنزما را در زمین گرفت و 14 دقیقه بعد یعنی در دقیقه 76، گل سوم رئال نیز به ثمر رسید. روی این گل، ایسکو همه کار کرد. او از میانه زمین پس از جا گذاشتن چندین بازیکن اسپانیول، آربلوا را در راست صاحب توپ کرد، سانتر آربلوا در گوشه راست محوطه جریمه اسپانیول به ناچو رسید و او نیز با یک ضربه دقیق پای چپ، گل سوم رئال را وارد دروازه اسپانیول کرد.

تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها