jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۷۵۵۳   ۱۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۹

معاون امنیتی- انتظامی دادستان کل کشور گفت: تا تعیین و تکلیف پرونده قضایی پدیده شاندیز باید از انتشار هر نوع آگهی‌های تبلیغاتی تجاری جلوگیری شود.

تکلیف پرونده «پدیده شاندیز» مشخص نشده است

«سیدمرتضی بختیاری» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در رابطه با ادامه فعالیت‌های تبلیغی «پدیده شاندیز»، گفت: باید از دستگاه‌های مربوطه سوال شود که چرا در رابطه با تبلیغات تجاری در برخی از مکان‌ها به عنوان مثال در فرودگاه‌ها ممانعت به عمل نیامده است؟

وی ادامه داد: از سوی دادستانی کل کشور اعلام شده که باید تا تعیین و تکلیف پرونده قضایی پدیده شاندیز از انتشار هر نوع آگهی‌های تبلیغاتی تجاری جلوگیری شود.

معاون امنیتی- انتظامی دادستان کل کشور با اشاره به فعالیت سایت پدیده خاطر نشان کرد: در این رابطه باید از مقام قضایی پرونده سوال کرد.

روز گذشته نیز در راستای برخورد با فروش غیرقانونی سهام از سوی این شرکت، قوه قضاییه یکی دیگر از دفاتر فروش سهام پدیده را و اقع در خیابان بهار مشهد پلمپ کرد.

همچنین از زمان اعلام دادستانی کل کشور مبنی بر ممنوعیت تبلیغات پدیده شاندیز، هیچ آگهی بازرگانی در این زمینه از سوی رسانه ملی پخش نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر