jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۷۵۶۸۸۹ ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۷

یک واحد خبازی نان بربری در ورامین به دلیل ارزان فروشی و عرضه نان با قیمتی کمتر از نرخ مصوب، پلمب شد.

نانوایی ارزان فروش پلمپ شد

این نانوایی در منطقه خیرآباد شهرستان ورامین به دلیل فروختن نان با قیمتی کمتر از نرخ مصوب، توسط کارگروه آرد و نان ورامین پلمپ و از ادامه کار آن جلوگیری شد.

از زمان افزایش قیمت نان در سطح شهرستان ورامین، کیفیت پخت نان و نیز رعایت قیمت مصوب مورد تأکید کارگروه آرد و نان شهرستان بوده و برهمین اساس نظارت مستمری نیز بر فعالیت واحدهای نانوایی اعمال می شود.

این واحد نانوایی، نان بربری را 100 تومان ارزان تر از قیمت مصوب می فروخت و روزهای پنجشنبه نیز نان را بصورت رایگان و صلواتی به مردم عرضه می کرد.

با شکایت عده ای از واحدهای خبازی شهرستان، کارگروه آرد و نان ورامین نسبت به پلمپ این واحد نانوایی اقدام کرد.

این در حالی است که بسیاری از مردم شهرستان ورامین از کیفیت نان های عرضه شده در سطح شهرستان گلایه داشته و کم فروشی و گران فروشی نان را مهمترین مشکل این روزهای واحدهای نانوایی سطح شهرستان می دانند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین رعایت نرخ مصوب از سوی تمامی واحدهای نانوایی را الزامی قانونی دانست و در خصوص پلمپ این واحد نانوایی گفت: رعایت قانون باعث ایجاد نظم در جامعه می شود و اگر قرار باشد هر کس به واسطه برداشت خود نسبت به برخورد با قانون اقدام کند نمی توان بازار مصرف را کنترل کرد.

حسین میرزایی افزود: واحدهای نانوایی ملزم به رعایت قیمت ارائه شده هستند و نمی توانند گران تر یا ارزان تر از نرخ مصوب نان را عرضه کنند زیرا این امر باعث ایجاد تنش در بازار مصرف می شود. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
اصلا درود به همت غیور مردان اداره صنعت و معدن و تجارت ورامین !!!!!!!!!
دلیل نداره كسی بخواد به فكر مردم باشه !!!!!!
هر كه...... تر عزیز تر!!!!!
من عوض اونها بودم می دادم همه شون رو حسابی تنبیه میكردن
۰
۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۷
یعنی اگه 20درصد از نرخ مصوب گرونتر هم میفروخت كسی باهاش كار نداشت چون مردم ما به افزایش قیمت ها عادت دارند ولی چون ارزون فروخته باید پلمپ بشه ....................خیلی جالبه افرین به این همه دقت و نظارت شما.
۰
۰