jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۶۵۶۹   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۶

با درخواست درخشان به باشگاه رفتم

نورمحمدی: کسی هم حق ندارد از اعتصاب صحبت کند

جام جم ورزشی: مدافع پرسپولیس با اشاره به اینکه با خواست حمید درخشان به باشگاه رفته بود، گفت: بچه نیستم که قهر کنیم و بعد از اتفاقات سال قبل، کسی هم حق ندارد از اعتصاب صحبت کند.

نورمحمدی: کسی هم حق ندارد از اعتصاب صحبت کند

به گزارش جام جم ورزشی ، رضا نورمحمدی در مورد آخرین وضعیتش برای همکاری با پرسپولیس، با بیان مطلب فوق افزود: امروز برای تمرین در درفشی‌فر حاضر شده بودیم ولی با توجه به مشکلاتی که وجود دارد و نزدیکی اردوی امارات پس از چند دقیقه صحبت با کادر فنی به خواست درخشان راهی باشگاه شدیم تا برای حل مشکلات با آقای طاهری صحبت کنیم.

وی افزود: البته گویا درخشان هم قبل از ما در ارتباط با این موارد که با آن روبرو هستیم، با مدیریت باشگاه صحبت کرده بودند.مساله‌ای که امروز عامل اصلی حضور من در باشگاه بود به بدهی مالیاتی و مشکلات ناشی از آن مربوط می‌شد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیسدر ادامه خاطرنشان کرد؛ قسمتی از این مالیات که در سال‌های قبل از حقوق ما کسر شده باید توسط باشگاه پرداخت شود و بخشی هم، پول‌هایی است که دریافت نکرده‌ایم و باید اصلاح شود. ما چند روز دیگر به اردوی امارات می‌رویم و با توجه به تعطیلات آخر هفته فرصت زیادی برای حل این مشکل نیست.

وی که با سایت باشگاه پرسپولیس صحبت می‌کرد، افزود: همانطور که گفتم بنابر اعلام درخشان، در باشگاه حاضر شدیم و همینجا باید بگویم که در پرسپولیس جایی برای اعتصاب نیست. ما سال قبل ضرر این کار را دیدیم و هیچکس به خود اجازه به میان آوردن این بحث را نمی‌دهد.

نورمحمدی در پایان گفت: پرداخت‌های این فصل نیز در حال انجام است. البته چند هفته‌ای وقفه پیش آمد اما باشگاه در حال پیگیری است. اکثر بچه‌ها نیز مشکل خاصی ندارند. اکثر بچه‌ها برای این فصل بیش از 50 درصد از قرارداد خودشان را گرفته‌اند و آقای طاهری نیز با برخورد منطقی که از ایشان دیدیم به دنبال حل مسائل و مشکلات هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر