jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۵۹۱۲   ۱۴ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۴۴

مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد:

ثبت نام آزمون ارشد پیام نور از 21 دی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر سال 94 دانشگاه پیام نور از روز یکشنبه 21 دی ماه 93 آغاز می شود.

ثبت نام آزمون ارشد پیام نور از 21 دی

حسین توکلی گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر سال 94 دانشگاه پیام نور از روز یکشنبه 21 دی ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود و تا روز یکشنبه 28 دی ماه ادامه دارد.

وی افزود: کلیه داوطلبان ضرورت دارد که در این مهلت پس از مطالعه دقیق دفترچه آزمون که قبل از ثبت نام بر روی سایت سازمان قرار می گیرد، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به فراهم کردن مدارک مورد نیاز ثبت نام اقدام کرده و سپس با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان مبلغ 600 هزار ریال را باید از طریق کارت های بانکی عضو شتاب به عنوان وجه ثبت نام پرداخت کنند.

توکلی افزود: آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر سال 94 دانشگاه پیام نور در روز جمعه 4 اردیبهشت ماه 94 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها