jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۴۱۳۷   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

جام جم ورزشی: این دو بی شک محبوب ترین ستاره های فوتبال برزیل در دنیا هستند.

محبوب ترین زوج برزیلی سال 2014  +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار و دنی آلوز دو بازیکن برزیلی بارسلونا باعث شده اند تا بارسلونا طرفداران خیلی بیشتری از رئال مادرید در کشور برزیل داشته باشد. البته رئالی ها هم ستاره ای برزیلی به نام مارسلو دارند که البته محبوبیت او به پای محبوبیت نیمار و آلوز که در بارسلونا بازی می کنند، نمی رسد. نیمار و آلوز که دوستانی صمیمی در بارسا برای یکدیگر هستند گاهی اوقات خیلی شبیه یکدیگر می شوند، مثل وقتی که در جام جهانی 2014 با هم موهایشان را به یک شکل و رنگ درآوردند و یا وقتی در هنگام گلزنی شادی های پس از گل مشابهی دارند. بر اساس گزارش ها در برزیل ابتدا این نیمار است که محبوبیت زیادی دارد اما آلوز نیز در کنار نیمار از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. آنها محبوب ترین زوج برزیلی در دنیای فوتبال در سال 2014 بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر