jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۴۱۳۷   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۰

جام جم ورزشی: این دو بی شک محبوب ترین ستاره های فوتبال برزیل در دنیا هستند.

محبوب ترین زوج برزیلی سال 2014  +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار و دنی آلوز دو بازیکن برزیلی بارسلونا باعث شده اند تا بارسلونا طرفداران خیلی بیشتری از رئال مادرید در کشور برزیل داشته باشد. البته رئالی ها هم ستاره ای برزیلی به نام مارسلو دارند که البته محبوبیت او به پای محبوبیت نیمار و آلوز که در بارسلونا بازی می کنند، نمی رسد. نیمار و آلوز که دوستانی صمیمی در بارسا برای یکدیگر هستند گاهی اوقات خیلی شبیه یکدیگر می شوند، مثل وقتی که در جام جهانی 2014 با هم موهایشان را به یک شکل و رنگ درآوردند و یا وقتی در هنگام گلزنی شادی های پس از گل مشابهی دارند. بر اساس گزارش ها در برزیل ابتدا این نیمار است که محبوبیت زیادی دارد اما آلوز نیز در کنار نیمار از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. آنها محبوب ترین زوج برزیلی در دنیای فوتبال در سال 2014 بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها