jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۵۳۵۷۳   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

در چهارمین روز از رزمایش مشترک محمدرسول‌الله‌(ص)، یگان‌های پروازی شناورهای سطحی قایق‌های تندرو، زیردریایی‌های سنگین کلاس طارق و شناورهای بومی و بهینه شده عملیات مین‌ریزی پدافندی را در منطقه رزمایش اجرا کردند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در پی مین‌ریزی نیروهای مهاجم فرضی برای آسیب‌رساندن به خطوط مو اصلاتی، شناورهای خودی نیروی دریایی ارتش با بهره‌گیری از بالگردهای آر.اچ به اجرای عملیات مین‌روبی اقدام کردند.

همچنین در این مرحله از رزمایش جنگنده‌های فانتوم نیروی هوایی ارتش با پشتیبانی از نیروهای شناور نیروی دریایی، با شلیک موشک‌های ماوریک نسبت به انهدام اهداف شناور دریایی اقدام کردند. هواپیماهای سوخوی 24 نیز با شلیک راکت‌های بهینه‌سازی شده، اهداف شناور دشمن را در دریا منهدم ساختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر