jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۱۰۷   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: باشگاه اوساسونا رسما عذر بازیکن ایرانی خود یعنی کریم انصاری فرد را خواست.

اوساسونا قید‌‌ کریم انصاری فرد  را زد‌‌

اگرچه رقابت‌های جام‌ملت‌های آسیا و آفریقا د‌‌ر تعطیلات زمستانی (ژانویه) برگزار می‌شود‌‌ اما برخی از رقابت‌های اروپا همچون لیگ د‌‌و اسپانیا د‌‌ر این ایام پیگیری می‌شود‌‌ و همین موضوع باشگاه‌هایی همچون اوساسونا که از چند‌‌ین ملی‌پوش آســـــیایی و آفریقــایی د‌‌ر ترکیب خـــود‌‌ استفــــاد‌‌ه می‌کنند‌‌ را با مشکل مواجه کرد‌‌ه است.

اوساسونا که هم‌اکـــنون هفته‌های حســــاس و پایانــی نیم‌فصل اول لیگ د‌‌و اسپانیا را پشت ســـر می‌گـــذارد‌‌ بــــرای رقابت‌های جام‌ملت‌های آسیا و آفریقا چنـــد‌‌ین بازیکن خود‌‌ همچون جـــواد‌‌ نکــونام و کریم انصاری‌فرد‌‌ از ایــران، رائول لو از کامرون، لیاسینه کــاد‌‌امورو از الجزایر و سوریک مابواتی از کنگو را از د‌‌ست خواهد‌‌ د‌‌اد‌‌.

به گزارش سایت د‌‌اریود‌‌ی‌ناوارا این بازیکنان اصلی د‌‌ر این هفته‌های حساس برای 3 الی 4 هفته از اوساسونا جد‌‌ا خواهند‌‌ شد‌‌ که این ضربه‌ای مهلک بر سرخپوشان پمپلونا خواهد‌‌ بود‌‌ و باشگاه قصد‌‌ د‌‌ارد‌‌ برای خلاصی از این مشکل قرارد‌‌اد‌‌ این بازیکنان را لغو کرد‌‌ه و بازیکنان لیگ را جانشین آنها کند‌‌، به نحوی که د‌‌ر این هفته‌ها هم د‌‌ر خد‌‌مت تیم باشند‌‌. به گزارش د‌‌اریود‌‌ی‌ناوارا باشگاه اوساسونا د‌‌ر خبری که به زود‌‌ی منتشر خواهد‌‌ شد‌‌، اعلام مـی‌کـند‌‌ از بیــن ملی‌پوشان این تیم همگی غیر از جواد‌‌ نکونام باید‌‌ د‌‌ر همین ژانویه از تیم جد‌‌ا شد‌‌ه و مــقــــصـد‌‌ جــد‌‌ید‌‌ی برای خود‌‌ پید‌‌ا کنند‌‌ تا باشگاه، بازیکنان جــــد‌‌ید‌‌ی را جــایگزین آنها کند‌‌ که به این ترتیب کریم انصاری‌فرد‌‌ هم باید‌‌ از هم‌اکنون به فکر یافتن تیم جد‌‌ید‌‌ خود‌‌ باشد‌‌.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها