jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۲۱۰۷   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: باشگاه اوساسونا رسما عذر بازیکن ایرانی خود یعنی کریم انصاری فرد را خواست.

اوساسونا قید‌‌ کریم انصاری فرد  را زد‌‌

اگرچه رقابت‌های جام‌ملت‌های آسیا و آفریقا د‌‌ر تعطیلات زمستانی (ژانویه) برگزار می‌شود‌‌ اما برخی از رقابت‌های اروپا همچون لیگ د‌‌و اسپانیا د‌‌ر این ایام پیگیری می‌شود‌‌ و همین موضوع باشگاه‌هایی همچون اوساسونا که از چند‌‌ین ملی‌پوش آســـــیایی و آفریقــایی د‌‌ر ترکیب خـــود‌‌ استفــــاد‌‌ه می‌کنند‌‌ را با مشکل مواجه کرد‌‌ه است.

اوساسونا که هم‌اکـــنون هفته‌های حســــاس و پایانــی نیم‌فصل اول لیگ د‌‌و اسپانیا را پشت ســـر می‌گـــذارد‌‌ بــــرای رقابت‌های جام‌ملت‌های آسیا و آفریقا چنـــد‌‌ین بازیکن خود‌‌ همچون جـــواد‌‌ نکــونام و کریم انصاری‌فرد‌‌ از ایــران، رائول لو از کامرون، لیاسینه کــاد‌‌امورو از الجزایر و سوریک مابواتی از کنگو را از د‌‌ست خواهد‌‌ د‌‌اد‌‌.

به گزارش سایت د‌‌اریود‌‌ی‌ناوارا این بازیکنان اصلی د‌‌ر این هفته‌های حساس برای 3 الی 4 هفته از اوساسونا جد‌‌ا خواهند‌‌ شد‌‌ که این ضربه‌ای مهلک بر سرخپوشان پمپلونا خواهد‌‌ بود‌‌ و باشگاه قصد‌‌ د‌‌ارد‌‌ برای خلاصی از این مشکل قرارد‌‌اد‌‌ این بازیکنان را لغو کرد‌‌ه و بازیکنان لیگ را جانشین آنها کند‌‌، به نحوی که د‌‌ر این هفته‌ها هم د‌‌ر خد‌‌مت تیم باشند‌‌. به گزارش د‌‌اریود‌‌ی‌ناوارا باشگاه اوساسونا د‌‌ر خبری که به زود‌‌ی منتشر خواهد‌‌ شد‌‌، اعلام مـی‌کـند‌‌ از بیــن ملی‌پوشان این تیم همگی غیر از جواد‌‌ نکونام باید‌‌ د‌‌ر همین ژانویه از تیم جد‌‌ا شد‌‌ه و مــقــــصـد‌‌ جــد‌‌ید‌‌ی برای خود‌‌ پید‌‌ا کنند‌‌ تا باشگاه، بازیکنان جــــد‌‌ید‌‌ی را جــایگزین آنها کند‌‌ که به این ترتیب کریم انصاری‌فرد‌‌ هم باید‌‌ از هم‌اکنون به فکر یافتن تیم جد‌‌ید‌‌ خود‌‌ باشد‌‌.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها