jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۰۰۷۹   ۲۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۰

جام‌جم ورزشی: تیم ملی فوتبال ایران در دومین روز از اردوی آفریقای جنوبی تمرین بسیار با نشاط و در عین حال جدی را برگزار کرد.

تمرین با نشاط و جدی تیم ملی زیر باران + عکس

مطابق پیش بینی ایستگاه‌های بین المللی هواشناسی امروز هوای ژوهانسبورگ بارانی بود. باران بسیار شدیدی از صبح روز سه شنبه در پایتخت آفریقای جنوبی شروع به باریدن گرفته بود و همین مساله باعث شده بود که هوای مطبوع و بهاری ژوهانسبورگ سر و شکل بهتری هم به خود بگیرد.

بازیکنان تیم ملی صبح سه شنبه به محل تمرین رفتند و زیر بارش شدید باران تمرین بسیار با نشاط و در عین حال جدی را برگزار کردند. مدت زمان این تمرین 90 دقیقه بود و بازیکنان به مرور برنامه های تاکتیکی کادر فنی پرداختند.

انگیزه بالای بازیکنان به همراه جدیت کادر فنی باعث شده بود که فضای بسیار جدی ای در تمرین حاکم شود. کارلوس کی روش که دیروز بر بالا بردن تمرکز بازیکنان تاکید کرده بود امروز با تاکید دوباره بر این مساله در طول بازی درون تیمی از بازیکنان می خواست که از تمامی فضای زمین تمرینی استفاده کنند. او همچنین از بازیکنان می خواست که با حمله از کناره ها و عمق خط دفاعی، مهاجمان را در موقعیت حمله قرار دهند.

بازیکنان پس از اینکه بدن‌‎های خود را گرم کردند، دو به دو تقسیم شدند و با توپ تمرین کردند. سپس بازیکنان حاضر به غیر از سه دروازه بان به دو گروه تقسیم شدند و بازی تحت فشار پرداختند. سپس در یک چهارم زمین این دو تیم با اضافه شدن دروازه بانها بازی درون تیمی برگزار کردند و در ادامه همین دو تیم در زمینی بزرگتر به بازی پرداختند.(سایت فدراسیون فوتبال)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها