jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۹۲۵۰   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

بابک حمیدیان، بازیگر شناخته شده کشورمان که سال گذشته با حضور در آثاری مانند فیلم سینمایی «چ» در سینمای ایران درخشید، این روزها قصد دارد در تازه‌ترین فعالیت هنری خود در یک اثر نمایشی با عنوان «مرثیه‌ای برای کتاب‌سوزی‌ها» روی صحنه تئاتر حاضر شود.

به گزارش میزان، حمیدیان روز گذشته به جمع بازیگران نمایش «مرثیه‌ای برای کتاب‌سوزی‌ها» پیوست، پیش از این حضور هانیه توسلی، مهدی احمدی، نیکو ترخانی و وحید رهبانی در این نمایش قطعی شده بود.

حمیدیان که بازیگری را از سال 82 در فیلم قدمگاه شروع کرده بود، در فیلم‌هایی چون «طبل بزرگ زیر پای چپ»، «ریسمان باز»، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند»، «بغض»، «چ» و «رستاخیز» درخشش خوبی داشت و در جشنواره فیلم فجر امسال یکی از پرکارترین بازیگرها به شمار می‌رود.

«مرثیه‌ای برای کتاب‌سوزی‌ها» به تهیه‌کنندگی مجید رحیمی جعفری از بیستم دی تا دهم بهمن‌ در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر