jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۰۵۹   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۱

جام جم ورزشی: در روزی که گذشته دو بازیکن رئال مادرید با دو اقدام جداگانه خبر ساز شدند.

دو کار جالب از ستاره های پرتغالی مادرید

به گزارش جام جم ورزشی ، خبر اول مربوط می شود به کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید. رونالدوی 29 ساله که خط تولید پوشاک به نام خودش را دارد در ابتکاری جالب به مناسبت فرا رسیدن تعطیلات کریسمس به تمام هم تیمی های خود یک ساعت هدیه داده. بر روی صفحه این ساعت ها علاوه بر درج نام اختصاری کریس رونالدو یعنی CR7 نام خود بازیکنان هم درج شده است. رونالدو ضمن اعطای این هدیه به هم تیمی هایش فرا رسیدن سال نوی میلادی را هم به آنها تبریک گرفته است.

اما اقدام دوم و ارزشمندتر مربوط می شود به دیگر پرتغالی رئال مادرید یعنی پپه. مدافع پرتغالی رئالی ها ظاهر خشنی دارد اما او روز گذشته 9 تن مواد غذایی بین مردم فقیرنشین مادرید پخش کرد تا نشان دهد بر خلاف ظاهر خشن خود قلبی رئوف و مهربان دارد. او این مقدار غذا را در منطقه فقیرنشین لاس‌روزاس تقسیم کرد.

ارزش این مقدار غذا 20 هزار پوند بوده است و این ارزش کاری او را دو چندان می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر