jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۸۵۶۱   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۵۳

چکار کنیم بازنده گفت و گو با مجری برنامه 90 نباشیم!

چهار نقطه ضعف بزرگ عادل فردوسی پور

جام جم ورزشی: حالا دیگر خیلی‌ها راه شکست نخوردن از فردوسی‌پور را یاد گرفته‌اند، اینکه چه کار کنند و چه چیزی بگویند که او دست از حمله بکشد.

چهار نقطه ضعف بزرگ عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور هم مثل هر آدم دیگری نقطه ضعف‌هایی دارد. از یک جایی به بعد، درست وقتی همه باور کرده بودند که او از هر مجادله‌ای در برنامه‌اش پیروز بیرون می‌آید، دست گذاشتن روی همین نقطه‌ضعف‌ها کار دستش داد.

شاید اولین بار واعظی آشتیانی، مدیرعامل وقت استقلال بود که با گارد تهاجمی به ۹۰ رفت و همین گارد کمکش کرد بازنده نباشد. قبل از او البته علی دایی و امیر قلعه‌نویی و محمد مایلی‌کهن هم همین راه‌ را رفته بودند و توانسته بودند تمرکزش را به هم بزنند.

حالا دیگر خیلی‌ها راه شکست نخوردن از فردوسی‌پور را یاد گرفته‌اند، اینکه چه کار کنند و چه چیزی بگویند که او دست از حمله بکشد.

* علاقه به پرسپولیس در بچگی:

اولین‌بار فراز کمالوند، وقتی سرمربی تراکتورسازی بود به او یادآوری کرد که زمانی طرفدار پرسپولیس بوده. کمالوند هم مانند فردوسی‌پور، سال‌ها قبل در روزنامه ابرار ورزشی روزنامه‌نگاری می‌کرده.

عادل که از این افشاگری جا خورده بود، بدترین واکنش را نشان داد. او به جای عادی نشان دادن چنین علاقه‌ای، سعی کرد تکذیب کند و همان شد که بعدها هر‌کسی که در بحث کم آورد، از همین اسلحه استفاده کرد.

فرهاد مجیدی آخرین نفر بود و ناباورانه او هم با همین روش نخ‌نما، تمرکز عادل را به هم زد. این بار فردوسی پور مجبور شد پرسپولیسی بودنش را بپذیرد.

* دستمزد:

شایستگی، مقبولیت عمومی، سلامت کاری یا هر متر دیگری هم اگر ملاک ارزیابی باشد، فردوسی‌پور باید در میان چهره‌های تلویزیونی بالاترین دستمزد را بگیرد. شواهد می‌گوید حتی بسیاری از گزارشگران و مجریان درجه دو هم درآمد بیشتری از عادل دارند.

با این همه، وقتی کسی روی آنتن زنده برنامه ۹۰ درباره دستمزدش می‌پرسد، دستپاچه می‌شود، سقف را نگاه می‌کند و شروع می‌کند به قسم خوردن که دستمزدش یک پنجم فلان رقم و یک دهم بهمان رقم هم نیست.

* برادر:

امیر فردوسی‌پور، برادر کوچکتر عادل است. ظاهرا او مدتی برای تحصیل در خارج از کشور زندگی می‌کرده. امیر قلعه‌نویی یک بار بدون هیچ سند و مدرکی برادر عادل را دلال بازیکنان دو‌ملیتی تیم‌ملی ایران معرفی کرد.

کسانی که عادل را می‌شناسند، نمی‌توانند چنین ادعایی را بپذیرند. او محتاط‌تر از آن است که موقعیتش را این‌گونه به خطر بیندازد.

شاید به همین خاطر هم هست که حالا هر وقت کسی مستقیم یا با ایما و اشاره به برادرش اتهام می‌زند، آشکارا عصبانیت عادل را می‌توان دید.

* حمله:

علی دایی نه دستمزد عادل را بهانه می‌کند، نه کاری به برادرش دارد و نه قاعدتا می‌تواند به او انگ طرفداری از پرسپولیس را بزند. با این وجود او هم مثل قلعه‌نویی و مایلی‌کهن راه پیروزی در برنامه ۹۰ را یاد گرفته.

دایی اغلب با گارد تهاجمی وارد می‌شود و همین گارد کمکش می‌کند که از حملات احتمالی عادل در امان باشد. افراد دیگری هم بوده‌اند که این راه را رفته‌اند و مثل دایی پیروز شده‌اند، چون عادل معمولا در چنین شرایطی تمرکزش را از دست می‌دهد.(تماشاگران امروز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها