jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۹۳۳   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۵

جام جم ورزشی: آنچلوتی یکی از برترین مربیان تاریخ باشگاه رئال مادرید به شمار می رود، مربی ای که اکنون با این تیم رکورد 19 برد پیاپی را به دست آورده است.

خوشحالی کارلو آنچلوتی از نوزدهمین پیروزی پیاپی

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید شب گذشته در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد لودوگورتس بلغارستان را شکست بدهد تا به نوزدهمین برد پیاپی خود دست یافته باشد. رئالی ها با این پیروزی رکورد 18 برد پیاپی بارسلونا را شکستند.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید پس از بازی برابر لودوگراتس گفت: فکرش را هم نمی کردم که 19 پیروزی پیاپی را با رئال مادرید کسب کنم. تنها می‌خواستیم برنده این بازی باشیم که شدیم. بازی خوبی برابر لودوگراتس از خود نشان دادیم و بدون هیچ مشکلی توانستیم پیروز شویم. اصلا کاری به این نداشتم که این بازی تشریفاتی است یا نه. قبل از مسابقه هم به بازیکنان گفته بودم که حریف را دست کم نگیرند و برای کسب پیروزی به زمین بروند.

سرمربی رئال مادرید در پایان گفت: رئال مادرید در ژانویه به دنبال چند بازیکن خواهد بود. تایید می‌کنم که به کرامر، ها‌فبک آلمانی علاقه داریم و قصد داریم او را به خدمت بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها