jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۷۱۰۹   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۵

کارلوس کی روش از نسل آینده فوتبال ایران خواست ننشینند و تلاش کنند تا آتیه فوتبال ایران را بسازند.

نسل فردای فوتبال ایران: منصوریان ، دایی ، یحیی و گوآردیولا!

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی که این روزها با مسئولان وزارت ورزش و گروهی از منتقدان سنتی اش اختلاف دارد از نسل فردای مربیگری ایران خواست ننشینند. تلاش کنند و نگذارند فوتبال دست کاسبانی باشد که از فوتبال فقط دنبال کسب ثروت هستند. او دایی ، کریم باقری ، منصوریان ، یحیی ، نکونام ، کریمی و گواردیولا (عبدالله ویسی) را نسل فردای مربیگری ایران دانست و از این جمع به همراه علی پروین و نفراتی که گفت اسم های شان را بلد نیست ، خواست تا نگذارند فوتبال ایران دست سودجویان بیفتد. این اولین بار بود که سرمربی تیم ملی خیلی صریح درباره نسل فردای فوتبال صحبت کرد و البته در میان این اسامی بارها نام منصوریان و گل محمدی را تکرار کرد. مربیانی که امسال در لیگ هم موفقیت بزرگی داشتند و دارند با جوانان تیم های شان کارهایی بزرگ را انجام می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها