jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۷۰۲۲   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

وزیر صنعت، معدن و تجارت آخرین وضع پیشرفت فیزیکی طرح‌های نیمه تمام کنسانتره و گندله آهن را بررسی و اعلام کرد: شخصا موانع موجود در تکمیل زنجیره تولید فولاد و رفع مشکلات پیش روی این طرح‌ها را پروژه به پروژه پیگیری می‌کنم.

به گزارش شاتا، محمدرضا نعمت‌زاده دیروز در جلسه بررسی وضع طرح‌های نیمه تمام کنسانتره و گندله آهن تاکید کرد: ساماندهی در حلقه‌های زنجیره تولید نهایی فولاد از مراحل سنگ آهن، کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی و ذوب باید با سرعت بیشتری دنبال شود.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به تولید 55 میلیون تن فولاد خام در چشم‌انداز 1404 نیاز به حرکت جهشی در تک تک بخش‌های زنجیره‌های فولاد است.

نعمت‌زاده با بیان این‌که دولت در اجرای طرح‌ها درصدد تسهیل سازی است، یادآور شد: با اقدام بموقع و آسیب‌شناسی مدیران طرح‌های یاد شده، باید مسائل و مشکلات پیش روی حل و فصل شود.

وی گفت: مسائلی نظیر امور گمرکی، حمل و نقل و پیگیری معافیت‌های مربوط به ورود و خروج محصولات، ماشین‌آلات و تجهیزات نباید وقت زیادی را از صاحبان پروژه‌ها بگیرد.

نعمت‌زاده تاکید کرد: هرگونه اقدامی برای تسهیل امور نیاز باشد، توسط این وزارتخانه انجام خواهد گرفت و مسائل مربوط به دیگر دستگاه‌ها را هم پیگیری می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر