jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۴۵۹۸۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۰

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از کشف ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دستگیری ۹ سارق در این خصوص خبر داد.

دوستان خلافکار از منازل سرقت می‌کردند

سرهنگ داود عبدالمالکی، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران گفت: در پی وقوع مکرر سرقت موتورسیکلت و زورگیری در سطح منطقه از داخل منازل و مجتمع‌های مسکونی، بررسی موضوع به طور جدی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با کار اطلاعاتی شبانه روزی و گسترده سرانجام روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری اعضای این باند ۹ نفره سارقان حرفه‌ای در نسیم شهر شدند.

سرهنگ عبدالمالکی گفت: ماموران پلیس آگاهی با مدارک و مستندات سرقت‌های اخیر شروع به بازجویی و تحقیقات از مته‌مان کردند که سارقان پس از مواجه با ادله و شواهد لب به سخن گشوده و به بیش از ۱۰ فقره سرقت موتورسیکلت و زورگیری اعتراف کردند.

این مقام انتظامی افزود:سارقان به هویت‌های «ر-ی»، «ع-ح»، «پ-ت»، «ع-ی»، «ب-ب»، «ع-م»، «الف-م»، «ع-ح» و «ر-م» جهت برسی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر