jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۴۳۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

جام جم ورزشی: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که گزینه مسئولان باشگاه صبای قم برای هدایت این تیم است، خواستار روشن شدن وضعیت مالی این باشگاه شد.

درخواست دایی قبل از مذاکره با صبایی ها

مسئولان باشگاه صبای قم بعد از کنار رفتن صمد مرفاوی از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه، چند گزینه را برای سپردن هدایت تیم‌شان مطرح کردند اما در نهایت پیشنهادی را به علی دایی ارائه کردند.
مرفاوی به دلیل مشکلات مالی و رفت‌وآمد به قم، قراردادش را به صورت یک طرفه با صبا فسح کرد و راهی پیکان شد. از همین‌رو علی دایی هم پس از تماس مسئولان صبا از آنها خواسته ابتدا تکلیف وضعیت مالی‌شان را مشخص کنند تا در صورتی که وی هدایت این تیم را به عهده گرفت، بازیکنان مشکلی از این بابت نداشته باشند و پول‌شان را سر موعد دریافت کنند.
سرمربی پیشین پرسپولیس اعلام کرده نمی‌خواهد در شرایطی هدایت صبا را به عهده بگیرد که این باشگاه مشکلات مالی داشته باشد و در طول فصل این موضوع باعث ناراحتی و اعتصاب بازیکنان شود. دایی خواسته مسئولان باشگاه ابتدا در خصوص وضعیت مالی این باشگاه توضیحی بدهند و اگر شرایط خوب بود پای میز مذاکره بنشینند.
قرار است تا پایان هفته جاری مسئولان باشگاه صبا تصمیم نهایی‌شان را بگیرند و نتیجه را به علی دایی اعلام کنند.
(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر