jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۸۰۵   ۰۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۲

جام جم ورزشی: مصدومیت یک بازیکن ممکن است فرصت های بسیار زیادی را از او سلب کند.

حال و روز غم انگیز یک ستاره فوتبال/کاریکاتور

به گزارش جام جم ورزشی ، مارکو رویس ستاره محبوب بوروسیا دورتموند آلمان یکی از همین مصدوم های دنیای فوتبال است که مصدومیت از او فرصت های زیادی را گرفت. او سه روز قبل از جام جهانی 2014 آلمان به دلیل آسیب دیدگی حضور در جام جهانی را از دست داد. او که اخیرا در دورتموند اوج گرفته بود و بازی های بسیار درخشانی از خود نشان می داد مجددا مصدوم شده این در حالی است که بزرگ ترین باشگاه های اروپایی نظیر رئال مادرید و بایرن مونیخ به دنبال او بودند. همین که اعلام شد او مصدوم شده است باشگاه های خواهان وی پا پس کشیدند تا رویس بماند و یک مصدومیت غم انگیز. این قانون فوتبال است. اگر مصدوم شوی و کنار بروی بنابر شرایط حرفه ای خیلی از فرصت ها از دست می رود . کاریکاتور زیر به خوبی شرایط رویس را نشان می دهد. تا زمانی که روی فرم است همه او را می خواهند اما همین که مصدوم شد همه عقب رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر