jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۴۱۹۲۴   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۲

رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد.

وعده ازدواج، شگرد کلاهبردار از دختران بود

سرهنگ سید حسین اصلحی، رییس پلیس آگاهی استان هرمزگان گفت: در پی اعلام شکایت یک زن مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط فردی به هویت «همایون-پ» در کلینیک دنداپزشکی خود در بندرعباس، مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

شاکی در تشریح نحوه این کلاهبرداری گفت: این کلاهبردار در ابتدا خود را به عنوان دندانپزشک معرفی کرده بود و با توجه به اطلاعات خوبی که در این زمینه داشت، با دادن وعده ازدواج مرا اغفال و طی دو مرحله مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال دریافت کرد و پس از چندی متواری شد.

رییس پلیس آگاهی هرمزگان افزود: با بررسی‌های علمی و فنی به عمل آمده مشخص گردید، متهم سابقه کلاهبرداری داشته است و به دلیل ارتکاب چندین فقره کلاهبرداری به این شیوه تحت تعقیب می‌باشد.

این مقام مسئول انتظامی گفت: مأموران با تحقیقات پلیسی و بهره گیری از تجارب ارزنده خود مخفیگاه متهم را در شهرستان تبریز شناسایی و با اخذ نیابت قضایی وی را دستگیرکردند.

سرهنگ اصلحی با اشاره به اینکه این متهم در ابتدا منکر کلاهبرداری و بزه انتسابی شده بود، افزود: در بازجویی‌های تکمیلی، متهم ضمن مواجهه شدن با مدارک موجود و ادله پلیس تسلیم شد و به جرائم خود اعتراف کرد و با تکمیل پرونده کلاهبرداری و ارسال به مقام قضایی با قرار صادره روانه زندان شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها