jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۷۴۱۰۱۲   ۰۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۵

دزدی از فروشگاه های لباس زنانه تا فروش مواد مخدر

خانواده ای با کلکسیونی از جرایم دستگیر شدند

با تلاش ماموران کلانتری گرمدره کرج اعضای باند خانوادگی سارقان مغازه‌ها با کلکسیونی از جرائم شناسایی و دستگیر شدند.

خانواده ای با کلکسیونی از جرایم دستگیر شدند

سرهنگ سید حسین سید حقیقی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت چند نفر در امر خرید و فروش مواد مخدر و سرقت در منطقه گرمدره پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری گرمدره قرار گرفت.

وی افزود: برابر اظهارات اهالی محل مشخص شد که یکی از واحد های آپارتمانی محل رفت و آمد افراد مشکوکی است که اقدام به نقل و انتقال اجناس مختلف از جمله لوازم منزل، قطعات خودرو و یا اشیاء قیمتی کرده و یا اینکه با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید اقدام به فروش مواد می‌کنند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع، بلافاصله وارد عمل شده و پس از شناسایی واحد آپارتمانی مورد نظر و هماهنگی مقام قضایی به آن مکان اعزام و پس از ورود به منزل متهمان در بازرسی از آنجا مقدار ۲۰ گرم مواد روانگردان شیشه، مقدار ۷۰ سانت کراک، تعداد ۲۰ عدد پایپ، دو عدد ترازوی توزین مواد مخدر، گوشی تلفن همراه، مقادیری تجهیزات سرقتی داخل خودرو و تعدادی لباس زنانه سرقتی کشف شد.

وی افزود: متهمان پس از دستگیری و انتقال به کلانتری اعتراف کردند که با تشکیل یک باند سه نفره متشکل از دو نفر مرد و یک زن که با یکدیگر نسبت خانوادگی داشتند از کارگاه‌ها و مغازه‌های فروش و تولید لباس زنانه سرقت کرده و آن‌ها را در اطراف کرج به فروش می‌رسانند.

سرهنگ سید حقیقی گفت: متهمان علاوه بر دپو و فروش اموال مسروقه اقدام به تهیه و فروش مواد مخدر در منطقه گرمدره می‌کردند که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها