jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۶۴۵   ۲۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۹

جام جم ورزشی: تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب دو بازیکن این تیم و با توصیه‌های قلعه‌نویی برگزار شد.

هم قسم شدن استقلالی‌ها به خاطر مظلومی

تیم فوتبال استقلال عصر امروز پنج شنبه از ساعت 15 و 30 دقیقه تمرینات آماده سازی خود را در کمپ مرحوم حجازی برگزار کرد.

در تمرین امروز آبی پوشان که تنها 20 هوادار حضور داشتند البته این تعداد از هواداران بعد از 15 دقیقه مجوز حضور در کمپ را گرفتند.

*محمد قاضی و جاسم کرار غایبان تمرین امروز بودند. قاضی به گفته دکتر نوروزی به دربی 79 نمی رسد.

*بازیکنان تیم استقلال قبل از آغاز تمرین امروز پیرامون درگذشت غلامحسین مظلومی صحبت کردند. استقلالی ها در حالی که کادر فنی این تیم آنها را دور هم جمع کرده بود همقسم شدند برای شادی روح مرحوم مظلومی در بازی برنده شوند.

* قبل از شروع تمرین، سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرده و با آنها به گفت و گو پرداخت. سرمربی تیم استقلال ضمن اشاره به اهمیت بازی با پرسپولیس به بازیکنان گفت: این بازی برای همه مهم است. حریف با انگیزه می آید و ما باید به خاطر غلامحسین مظلومی عزیز و هواداران در این مسابقه پیروز شویم.

قلعه نویی با اعلام این موضوع به بازیکنان که مدیرعامل در صورت برد پرسپولیس برای کل تیم پاداش در نظر گرفته است، تاکید کرد: فقط باید حواستان به نکات تاکتیکی که گوشزد می کنیم باشد. آنها در ضدحملات خوب کار می کنند و در تمرینات این یکی دو روز روی این موضوع کار خواهیم کرد.

سرمربی استقلال در پایان صحبت های خود خطاب به بازیکنان گفت: همه باید فردا در مراسم تشییع پیکر غلامحسین مظلومی شرکت کنیم و یاد وی را گرامی بداریم. امیدوارم که برد در دربی را به خانواده او تقدیم کنیم.

* پس از صحبت های قلعه نویی وی برای دقایقی با هاشم بیک زاده و خسرو حیدری به گفت و گو پرداخت.

* آرش برهانی مهاجم استقلال بعد از رفع کامل مصدومیت امروز پا به پای دیگر بازیکنان در برنامه های گروهی شرکت کرد.

* میرشاد ماجدی و ادموند اختر در تمرین امروز استقلال حضور داشتند و بر خلاف روزهای گذشته خبری از رضا رجبی و حمید ملک احمدی نبود.

* در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر مهریزی به گرم کردن بدن های خود پرداخته و در بخش بعدی آقا وسط بازی کردند. سرمربی استقلال در این بخش در کنار شاگردان خود پا به توپ شد. در بخش پایانی شوت به سمت دروازه انجام شد که سرمربی استقلال روی این موضوع به شاگردانش تاکید کرد که ضربات باید در چارچوب باشد.

* بازیکنان تیم استقلال صبح فردا در مراسم تشییع پیکر غلامحسین مظلومی شرکت خواهند کرد و سپس از ساعت 15:30 در کمپ مرحوم حجازی تمرینات تاکتیکی را دنبال خواهند کرد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها