jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۹۹۶۶   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نمایندگی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در ایران از حضور هیات عالی‌رتبه ایرانی در دومین کنفرانس بین‌المللی تغذیه در رم خبر داد.

نمایندگان دولت‌های 150 کشور، آژانس‌های سازمان ملل متحد، سازمان‌های بین‌الدولی، اعضای جامعه مدنی، بنیادها، بخش خصوصی، متخصصان از گوشه و کنار جهان و بیش از 75 وزیر کشاورزی و بهداشت نیز در کنفرانس مذکور شرکت خواهند داشت. بر این اساس، هیات عالی‌رتبه ایران متشکل از نمایندگانی از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیروز برای شرکت در دومین کنفرانس بین‌المللی تغذیه (ICN2) به میزبانی سازمان خواربار و کشاروزی ملل متحد (FAO) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از بیست و هشتم تا سی‌ام آبان در مقر فائو برگزار می‌شود، عازم رم شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر