حرکت تلویزیون در مسیر «ایجاد نشاط و امید در جامعه »

پور محمدی معاون سیما شد

سرافراز در حکم انتصاب پورمحمدی تاکید کرد:

حرکت تلویزیون در مسیر «ایجاد نشاط و امید در جامعه »

دکتر «محمد سرافراز» رییس سازمان صدا و سیما امروز سه شنبه در حکم انتصاب «علی‌اصغر پورمحمدی» به عنوان معاون سیما، ساماندهی شبکه ها و کانالهای تلویزیونی، ارتقا و تعمیق محتوایی برنامه ها بر پایه "دین" ، "اخلاق" و نیز "سبک زندگی اسلامی - ایرانی" و ایجاد نشاط و امید در جامعه را از جمله ماموریتهای مهم وی تعیین کرد.
کد خبر: ۷۳۹۷۷۸
حرکت تلویزیون در مسیر «ایجاد نشاط و امید در جامعه »

به گزارش واحد مرکزی خبر، متن حکم رئیس رسانه ملی خطاب به علی اصغر پور محمدی به این شرح است:


جناب آقای دکتر علی اصغر پور محمدی

نظر به مراتب تعهد، شایستگی ها وتجارب مدیریتی دراز مدت و ارزشمند جناب عالی در رسانه ملی، به موجب این حکم به عنوان معاون سیمای سازمان منصوب می شوید.

متوقع است با بهره گیری بیشینه از ظرفیت ها وامکانات درون سازمانی وبرون سازمانی در راستای تحقق این ماموریت ها کوشا باشید:

- ساماندهی و بازتعریف ماموریت شبکه ها وکانال های سیما

- اصلاح و نوسازی ساختار داخلی شبکه ها متناسب با ماموریت و هویت شبکه ها در راستای چابک سازی برون سپاری تولیدات

- ارتقا و تعمیق محتوایی برنامه ها بر پایه "دین" ، "اخلاق" و نیز "سبک زندگی اسلامی - ایرانی" و ایجاد نشاط و امید در جامعه

- افزایش کیفیت برنامه های تولیدی با توجه به گونه ها وساختار های موفق ، جذاب و نوین و تولید آثار کوتاه نمایشی با هدف آموزش و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه

- ایجاد بانک اطلاعات جامع سیما(شامل اطلاعات مربوط به طرح ها، فیلمنامه ها، برنامه ها، کارشناسان ، عوامل تولید و نیز جداول پخش)

- ارتقا کیفی تولیدات نمایشی ( با توجه به جذابیت داستانی و هنری و نیز اثر گذاری پیام)

- توجه به ظرفیت ها واستعدادهای جوانان مومن ، انقلابی و آگاه

- هماهنگ سازی نرخ نامه فعالیت های تولیدی و هنری در مراکز و شبکه های مختلف سیما.

ازخداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و نیز تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله والعالی) خواستارم.

در ضمن از کوشش ها و خدمات مجدانه جناب آقای دکتر دارابی در دوره تصدی این مسئولیت حساس و خطیر سپاسگزاری می کنم و از خداوند متعال برای ایشان در مسئولیت های جدید عزت و توفیق خواستارم.

دکتر علی‌اصغر پورمحمدی متولد 1336 در خانواده روحانی و مبارز اهل رفسنجان دیده به جهان گشود.

وی دیپلم ریاضی خود را از دبیرستان صدر شهر قم، کارشناسی مهندسی صنایع را از دانشگاه فردوسی مشهد، کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی را از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دکترای جامعه‌شناسی را از دانشگاه اصفهان اخذ کرد.

مسئولیت کمیته تبلیغات اسلامی رفسنجان، فعالیت در حزب جمهوری اسلامی، فعالیت در حوزه نشر و مطبوعات، مسئولیت سنجش افکار عمومی صداوسیما، مدیر خبر صداوسیمای مرکز کرمان، سردبیر اخبار بامدادی سیما، مدیریت گروه فرهنگی و اجتماعی رادیو در سال 62، مدیر گروه فرهنگی اجتماعی شبکه اول و سوم سیما در سال 73، مدیریت شبکه تهران و در نهایت مدیریت شبکه سه سیما و همزمان مسئولیت شورای سیاستگذاری و هماهنگی ورزش صداوسیما بخشی از مسئولیت‌های فرهنگی رسانه‌ای دکتر پورمحمدی محسوب می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها