jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۷۶۶   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۵

جام جم ورزشی: حرکات همسر راجرر فدرر در جریان رقابت های تنیس تور بین المللی لندن درگیری او با یک تنیسور دیگر را رقم زد.

همسر فدرر درگیری دو تنیسور مشهور را رقم زد

به گزارش جام جم ورزشی ، راجر فدرر و استن واورینکا که هر دو هم سوئیسی هستند در مسابقه‌ نیمه نهایی بازی‌های لندن مقابل هم قرار گرفتند.این دیدار را فدرر برد و به فینال صعود کرد اما مصدومیت باعث شد تا فینال را از دست بدهد. اما در جریان دیدار نیمه نهایی فدرر و واورینکا با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و دلیل آن چیزی نبود جز میرکا همسر فدرر. حرکات میرکا و واکنش‌های او برای حمایت از همسرش در حین مسابقه که در ست سوم به هنگام سرویس زدن واورینکا به اوج خود رسیده است، باعث اعتراض واورینکا به او شده است.

پس از این اتفاق فدرر و واورینکا به درگیری لفظی با یکدیگر پرداختند.

گفته می‌شود که میرکا قدرتی برای حمایت از فدرر است. این اولین بار است که او در زمین مسابقه به این شکل از فدرر حمایت می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها