jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۸۶۲   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

دنیا منتظر تقابل دو فوق ستاره فوتبال دنیا

مسی آماده رویارویی با رونالدو[مجموعه عکس]

جام جم ورزشی: سه شنبه شب همه نگاه ها به اولدترافورد منچستر معطوف است، جایی که دو تن از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی رودر روی هم قرار می گیرند.

مسی آماده رویارویی با رونالدو[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ،تیم های ملی فوتبال آرژانتین و پرتغال سه شنبه شب در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار از هیجان بسیار زیادی برخوردار است چرا که کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین بار دیگر مقابل هم قرار می گیرند البته اینبار در یک بازی ملی نه در ال کلاسیکوی پربیننده.

مسی که این روزها در تمرینات تیم ملی آرژانتین آماده ترین بازیکن است نشان داده کاملا آماده این است که رو در روی رقیب تمام این سال های خود قرار بگیرد.

تصاویری از مسی آماده را در تمرینات تیم ملی آرژانتین می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر