jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۳۷۰   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۶

جام جم ورزشی: در شب رکورد شکنی کریستیانو رونالدو، تیم ملی فوتبال پرتغال مقابل ارمنستان در مقدماتی یورو 2016 به پیروزی رسید.

یک رکورد دیگر برای رونالدوی رکورد شکن+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، کریس رونالدو که در دیدار قبلی مقابل دانمارک هم در ثانیه های پایانی، فرشته نجات پرتغال شده بود و گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده بود، شب گذشته هم یک گل سه امتیازی شد.
نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید و بازی تا دقیقه 72 هم بدون گل دنبال شد تا اینکه فرصت طلبی رونالدو، پرتغال را پیش انداخت.رونالدو با این گل شمار گل های خود در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا را به عدد 23 رساند تا به برترین گلزن این رقابت ها تبدیل شود.

رونالدو پیش از این با گلی که برابر تیم ملی فوتبال دانمارک به ثمر رساند 22 گله شد و با رکورد توماسون دانمارکی برابری کرد اما با این گلی که در دیدار برابر ارمنستان به ثمر رساند به تنهایی به عنوان بهترین گلزن انتخاب شد تا به افتخار دیگری دست یابد و شانس خود را برای کسب توپ طلا بیش از پیش کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها