jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۴۰   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از دومین دوره نظرسنجی مردمی انتخاب برندهای محبوب خبرداد.

به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ سیدمحمد جعفری گفت: در دوره اول این نظرسنجی که سال گذشته در 41 گروه کالا و خدمات موردنیاز اقشار جامعه برگزار شد، حدود 700 هزار رأی از سراسر کشور جمع آوری و برندهای محبوب معرفی شد.

سیدمحمد جعفری افزود: نظرسنجی مردمی در گروه‌های مختلف کالا و خدمات مصرفی از ابتدای آذر به مدت 40 روز در سراسر کشور انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند کرد.

جعفری با اشاره به این‌که شناسایی برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان می‌تواند زمینه اطلاع‌رسانی و آشنایی هر چه بیشتر مردم را با برندهای محبوب فراهم و به مصرف‌کنندگان در خریدهای بهتر کمک شایانی کند، تصریح کرد: این جشنواره به عنوان یک رویداد بزرگ ملی با مشارکت و حمایت جدی فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر