jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۳۸۰   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۶

جام جم ورزشی: رییس فدراسیون فوتبال گفت، کی‌روش برای مهرداد پولادی جانشینی پیدا نکرده و فدراسیون به دنبال حل مشکل این بازیکن است.

کفاشیان: کی‌روش پولادی را می‌خواهد

علی کفاشیان که عصر امروز (یکشنبه) در محل تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شده بود، در واکنش به سوال ایسنا مبنی بر این که وزیر ورزش و جوانان مدعی شده است پولی که صداوسیما به فوتبال پرداخت می‌کند، کمک دولت به فوتبال محسوب شده و تحت عنوان حق پخش تلویزیونی نیست، اظهار کرد: در جریان این مطلب نیستم. این که این پول به عنوان کمک دولت محسوب می‌شود یا در نتیجه پیگیری‌ها برای بحث حق پخش بوده را خودشان توضیح می‌دهند. مهدی تاج در جریان این مسئله هست.

کفاشیان که روز گذشته معتقد بود واریز پول صداوسیما به حساب وزارت ورزش و جوانان غیرقانونی است امروز در این باره صحبت جدیدی کرد و گفت: این پول متعلق به باشگاه‌هاست که از طریق سازمان لیگ به حساب‌شان واریز می‌شود. این پول به حساب فدراسیون فوتبال واریز نخواهد شد. حالا از طریق هر جایی که واریز شود مسئله‌ای نیست. اگر مذاکراتی در این باره میان ضرغامی و گودرزی وزیر ورزش و جوانان بوده، بنده از آن اطلاعی ندارم اما هر تصمیمی گرفته باشند برای ما محترم است.

رییس فدراسیون با بیان اینکه کی‌روش مهرداد پولادی را می‌خواهد و می‌گوید در حال حاضر بازیکن جایگزینی برای او در فوتبال ایران نیست در این باره به خبرنگاران گفت: کی‌روش به پولادی نیاز دارد. اما این بازیکن مشمول تخلف سربازی است. ما به دنبال حل مسئله هستیم چون او از نفرات ارزشمند تیم ملی بود. به کارلوس کی‌روش گفتیم بازیکنی را به عنوان جایگزین او انتخاب کند اما سرمربی تیم ملی پاسخ داد که جایگزینی برای پولادی ندارم. در حال حاضر قانون اجازه نمی‌دهد که حتی این بازیکن به تیم ملی دعوت شود که بخواهد برای تیم ملی بازی کند.

وی درباره حضور وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی امید که گویا زلاتکو کرانچار به نیمکت این تیم بسیار نزدیک شده است گفت: باید مذاکرات لازم در این باره انجام شود. کمیته فنی و توسعه در حال بررسی‌های لازم است. قرار است آن‌ها بعد از انجام مذاکرات و بررسی‌ها نتایج را به فدراسیون اعلام کرده تا در جلسه هیات رییسه تصمیم نهایی را بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها