jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۹۹۰۰   ۲۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

جام جم ورزشی: در آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد با خوش شانسی مقابل وست بروم ویچ مساوی کرد.

شیاطین سرخ با خوش شانسی مساوی کردند+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، نزدیک بود یک شکست دیگر در کارنامه منچستریونایتد ثبت شود اما در نهایت دو بر دو با وست بروم مساوی کردند. میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 8 دقیقه از بازی گذشته بود که استفان سسنیون روی پاس آندره ویزدم دروازه دخیا را باز کرد. تنها دو دقیقه بعد وست بروم می توانست به گل دوم برسد اما واکنش خوب دخیا، دروازه شیاطین سرخ را بسته نگه داشت.
تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به گل های بیشتر در نیمه اول بی نتیجه بود اما مروان فلینی در ابتدای نیمه دوم، کار را به تساوی کشید. این بار دی ماریا در نقش گلساز ظاهر شد و فلینی بعد از پشت سر گذاشتن لسکات، دروازه حریف را باز کرد.
در دقیقه 66 بار دیگر وست بروم پیش افتاد. پاس در عمق کریس برانت، برانیو را با دخیا تک به تک شد و با ضربه ای فنی، دروازه یونایتدها را باز کرد. بعد از این گل، شاگردان فان خال تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی کردند و سرانجام در دقیقه 87، دالی بلیند، روی پاس رافائل، با یک ضربه دیدنی، دروازه وست بروم را باز کرد تا بازی با نتیجه 2-2 به پایان برسد.

تصاویری از این دیدار را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها