jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۲۹۷۶۴   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۶

منابع امنیتی عراقی از درگیریهای شدید میان نیروهای امنیتی و مردمی با تروریست های داعش در غرب تکریت و محاصره این شهر از سه محور خبر دادند.

ارتش عراق تکریت را محاصره کرد

به گزارش شبکه السومریه، منابع امنیتی عراقی اعلام کردند: نیروهای امنیتی و مردمی عراق شهر تکریت را از سه محور جنوب، شمال و غرب تحت محاصره درآورده است و تروریست های داعش فقط یک روزنه برای فرار در شرق و ناحیه العلم دارند.

این منبع تاکید کرد: درگیری های شدیدی هم اکنون در منطقه البوعبید و منطقه الدیوم در غرب تکریت میان تروریست های داعش با نیروهای امنیتی و مردمی در جریان است و به علت حجم شدید درگیری ها آماری از تلفات گزارش نشده است.

همزمان منابع امنیتی در صلاح الدین از انفجار منزل معاون اول استاندار صلاح الدین خبر دادند.

در همین استان جنگجویان عشیره الجبور موفق به هلاکت سه تکفیری و زخمی کردن دو نفر دیگر و انهدام خودرو آنها در شمال الضلوعیه شدند.این درحالی است که حملات هوایی علیه داعش در الضلوعیه تشدید شده است و دهها تروریست به هلاکت رسیده اند و ادوات آنها منهدم شده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها