jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۲۹۷۶۴   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۶

منابع امنیتی عراقی از درگیریهای شدید میان نیروهای امنیتی و مردمی با تروریست های داعش در غرب تکریت و محاصره این شهر از سه محور خبر دادند.

ارتش عراق تکریت را محاصره کرد

به گزارش شبکه السومریه، منابع امنیتی عراقی اعلام کردند: نیروهای امنیتی و مردمی عراق شهر تکریت را از سه محور جنوب، شمال و غرب تحت محاصره درآورده است و تروریست های داعش فقط یک روزنه برای فرار در شرق و ناحیه العلم دارند.

این منبع تاکید کرد: درگیری های شدیدی هم اکنون در منطقه البوعبید و منطقه الدیوم در غرب تکریت میان تروریست های داعش با نیروهای امنیتی و مردمی در جریان است و به علت حجم شدید درگیری ها آماری از تلفات گزارش نشده است.

همزمان منابع امنیتی در صلاح الدین از انفجار منزل معاون اول استاندار صلاح الدین خبر دادند.

در همین استان جنگجویان عشیره الجبور موفق به هلاکت سه تکفیری و زخمی کردن دو نفر دیگر و انهدام خودرو آنها در شمال الضلوعیه شدند.این درحالی است که حملات هوایی علیه داعش در الضلوعیه تشدید شده است و دهها تروریست به هلاکت رسیده اند و ادوات آنها منهدم شده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر