جام جم ورزشی: مهاجم تیم ملی معتقد است در جام ملت‌های آسیا در گروه سختی قرار داریم اما هیچ ترسی از تقابل با تیم‌ها نخواهیم داشت.
کد خبر: ۷۲۹۴۸۲
دژاگه: در جام ملت‌های آسیا بازی‌های آسانی نداریم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اشکان دژاگه درباره اردوی پرتغال گفت: اردوی پرتغال بسیار خوب بود و البته آب و هوای این کشور بارانی بود و برای من که در قطر حضور دارم رفتن به این شرایط بعد از مدتی بسیار خوب و مناسب بود. در این اردو چند بازیکن خوب به تیم اضافه شدند که کیفیت بسیار خوبی دارند و بسیار جدی تمرین می کردند. در طی این اردو همه بازیکنان تیم بسیار خوب کار کرد و پس از جام جهانی برزیل، نخستین بار بود که همه بازیکنان دور هم جمع شدیم.

وی ادامه داد: بازی های تدارکاتی خیلی خوبی انجام دادیم و هر دو بازی را بردیم. تیم های مقابل تیم های خیلی خوب و با کیفیتی بودند. استوریل که در یورو کاپ بازی می کند و بنفیکا را هم که همه دنیا می شناسد و بسیار حرفه ای بازی کرد. در ترکیب اصلی این تیم فقط 3، 4 بازیکن به دلیل حضور در تیم های ملی خود حضور نداشتند. بطور کلی این 2 پیروزی نتایج بسیار خوبی برای تیم بود و امیدواریم همینطور ادامه دهیم.

دژاگه درباره آماده سازی تیم ملی با توجه به مدت زمان کمی که تا جام ملتهای آسیا باقیمانده است، گفت: در جام ملتها بازی های سختی پیش رو داریم. با توجه به اینکه در لیگ قطر بازی می کنم 3 بازی تیم ملی قطر مقابل استرالیا، ازبکستان و لبنان را دنبال کردم که قطری ها هر سه بازی خود را بردند. فکر میکنم در گروه سختی قرار داریم اما از طرف دیگر تیم خوبی داریم و در برزیل بازی هایی نشان دادیم که همه تیم ها برای ما احترام قائل هستند. اگر همینطور ادامه دهیم و اردوی های دیگری مانند اردوی پرتغال داشته باشیم در بازی های آسیایی موفق خواهیم شد.

وی درخصوص بازی تدارکاتی آتی تیم ملی مقابل کره جنوبی گفت: از نظرم بازی خیلی خوبی خواهد شد و با توجه به اینکه کره ای ها 2 بازی آخرشان مقابل ما را باختند برای کسب پیروزی به زمین خواهند آمد. همچنین از مربی جدید کره جنوبی شناخت خوبی دارم و چند سال در آلمان آشنایی خوبی با وی پیدا کردم که به نظرم تیم ملی کره جنوبی در آینده تیم بسیار بهتری می شود. البته ما در تهران بازی می کنیم و درکل بازی جالبی خواهد شد.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره بازی های ایران در جام ملت های آسیا گفت: 2 بازیکن تیم ملی قطر در تیم ما هستند و تیم ملی قطر از یکی دو سال گذشته تیم بسیار بهتری شده است. بازی های آسانی مقابل این تیم و همگروهی هایمان نداریم اما نباید ترسی از تقابل مقابل این تیم ها داشته باشیم. به هرحال ما در جام جهانی بازی کرده ایم و آنها باید از تقابل با ما ترس داشته باشند اما به همه تیم ها احترام می گذاریم همانطور که همه آنها به ما احترام می گذاریم.

وی در پایان درباره شرایط خودش در لیگ قطر اینگونه توضیح داد: خیلی ها شاید از حضورم در قطر راضی نیستند اما من به نظرشان احترام می گذارم. من اینجا هستم چون این تیم هدف بزرگی دارد و می خواهد تیم خوبی بسازد و سال دیگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد. البته این تیم چند بازیکن خوب دیگر هم از اروپا به خدمت گرفته است و مربی بدنساز از آمریکا آورده اند که تمرینات بسیار حرفه ای به بازیکنان می دهد. خیلی شفاف بگویم که خودم هنوز کامل در تیم جا نیفتاده ام و بدلیل مصدومیت در آلمان، در چند بازی اول حضور نداشتم. بطور کلی هرگاه کشوری که در آن فوتبال بازی می کنم را تغییر می دهم مدتی طول می کشد تا با شرایط هماهنگ شوم و منتظر شانس برای اثبات خودم هستم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها