jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۹۳۳۰   ۲۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از تمدید مهلت ثبت‌نام ازدواج دانشجویی تا چهارم آبان خبرداد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به استقبال زوج‌های دانشجو از مراسم ازدواج دانشجویی امسال تأکید کرد: ثبت‌نام در این طرح تا چهارم آبان 93 ادامه خواهد داشت.وی افزود: این طرح که با عنوان همسفر تا بهشت در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود شامل دوره‌های آموزشی و فرهنگی و هدیه ویژه سفر زیارتی مشهد مقدس است که از سوی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های دانشجو اهدا می‌شود. رئیس ستاد ازدواج دانشجویی خاطرنشان کرد: زوج‌های دانشجو می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به نشانی www.nahad.ir در این طرح ثبت‌نام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر