jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۹۲۳۱ ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۴

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با تکذیب شایعه اسیدپاشی زنجیره‌ای بر روی زنان پایتخت، از کشف ۱۰۰ درصدی پرونده‌های اسیدپاشی در تهران خبر داد و شایعات منتشر شده را بازی هالیوودی توصیف کرد.

تکذیب شایعه اسیدپاشی زنجیره‌ای بر روی زنان تهرانی

سرهنگ عباسعلی محمدیان در واکنش به انتشار برخی شایعات در خصوص اسیدپاشی بر روی زنان تهرانی در برخی شبکه‌های اجتماعی موبایل، با رد چنین ادعایی اظهار داشت: شایعات منتشر شده با مضمون اسیدپاشی زنجیره‌ای در تهران از اساس کذب است و پلیس آگاهی تهران بزرگ به شدت شایعه منتشر شده را تکذیب می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: خوشبختانه تمامی پرونده‌های اسید پاشی در تهران بزرگ به سرانجام رسیده است و 100 درصد پرونده‌های تشکیل شده به کشف منتهی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد هرگونه توهم و شیطنت رسانه‌ای با موضوعیت اسیدپاشی زنجیره‌ای در پایتخت، یک بازی هالیوودی است.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر