jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۹۱۱   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

پرونده بنزین پتروشیمی کاملا بسته شده است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: پرونده استاندارد یورو 4 و همچنین بنزین پتروشیمی کاملا از نظر ما تمام شده است و در سطح کشور هیچ‌گونه عرضه پتروشیمی نداریم.

به گزارش فارس، معصومه ابتکار روز گذشته در مراسم امضای تفاهم‌نامه سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد ایران درباره زمزمه‌های توزیع نشدن بنزین یورو4، ابراز کرد: هم‌اکنون بنزین یورو 4 در اصفهان، تهران، اراک، کرج و تبریز توزیع می‌شود، بزودی نیز بنزین یورو4 در مشهد عرضه خواهد شد البته در تمام کشور نیز در آینده نه چندان دور بنزین یورو4 عرضه می‌شود. رئیس سازمان محیط زیست درباره این‌که به خودروسازان برای ارتقای استانداردها مهلتی داده شده است، بیان کرد: مهلت خودروسازان برای ارتقای استانداردها تمام شده و این شرکت‌های صنعتی هیچ مهلتی نداشته و این موضوع تمام شده است، زیرا باید استاندارد یورو 4 از سوی خودروسازان رعایت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر