jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۸۶۰۸   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۱

جام جم ورزشی: مازیار زارع هافبک باتجربه ملوان باز هم در بطن جنجالی قرار گرفت که از اواسط بازی درگیر آن شده بود.

ضرب و شتم مازیار زارع با صندلی + عکس

زارع که در مسابقه روز گذشته ملوان مقابل صنعت ساری با بازوبند کاپیتانی تیمش به میدان آمده بود، در انتهای مسابقه مورد ضرب و شتم هواداران ساروی قرار گرفت که بعد از اتمام بازی در ضربات پنالتی به زمین ریخته بودند.

زارع که در جریان بازی با یکی از بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد و جروبحث آنها مدتی طول کشید بعد از آغاز ضیافت پنالتی ها، پشت اولین پنالتی ملوان ایستاد و پس از به ثمر رساندن این ضربه خطاب به هواداران حریف با دست اشاره ای کرد که با واکنش مجدد هواداران مواجه شد و البته بابت این مساله از داور اخطار گرفت. اما اوضاع مطابق انتظار زارع پیش نرفت و این صنعت ساری بود که فاتح این دیدار شد. اتفاقی مهم در شهر ساری که باعث هجوم هواداران این تیم به داخل زمین شد.

هواداران صنعت که در جریان بازی بارها زارع را مورد لطف قرار داده بودند بعد از اتمام تشویق دروازه‌بان تیمشان زارع را در حال خروج از زمین گیر انداختند و اینچنین به او حمله کردند. در این درگیری ایمان صادقی دروازه‌بان ملوان هم حضور داشت، اما دخالت به موقع نیروی انتظامی مانع از این شد که آسیبی جدی به این دو بازیکن وارد شود. ملوانی ها که از جام حذفی کنار رفته اند با هواداران نه چندان پرتعدادشان شبانه به انزلی بازگشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر