jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۷۴۱   ۲۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مشاور عالی سازمان سنجش کشور از اعلام ظرفیت پذیرش جدید برای کدرشته محل‌های تحصیلی دوره آزمون دکترای سال 93 خبر داد و گفت: داوطلبان می‌توانند از امروز تا یکشنبه بیست و هفتم مهر 93 با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته جدید اقدام کنند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با مهر افزود: داوطلبانی که در آزمون دوره دکتری ثبت‌نام و شرکت‌ کرده و در اعلام نتایج نهایی پذیرفته نشده‌اند، در صورت علاقه‌مند بودن و بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین مندرجات اطلاعیه، می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها