jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۷۲۹   ۲۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از تکمیل پرونده بورسیه‌های غیرقانونی و اتخاذ برخی تصمیمات جدید در ارتباط با پرونده بابک زنجانی در جلسه اخیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد.

به گزارش ایرنا، ناصر سراج در حاشیه مراسم ترحیم «ولی‌الله خبره» قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی درباره آخرین وضع پرونده بورسیه‌های غیرقانونی گفت: این پرونده کامل شده، اما منتظر برگزاری جلسه‌ای با مجلس هستیم که ان‌شاءالله پس از آن اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در مورد پرونده فساد در فوتبال گفت: در این مورد مشغول بررسی و تهیه گزارش هستیم و هنوز نهایی نشده است.

سراج درباره بازگرداندن خاوری، مدیرعامل پیشین و متواری بانک ملی که از متهمان پرونده فساد 3000 میلیاردی محسوب می‌شود نیز گفت: اقداماتی راجع به بازگرداندن خاوری صورت گرفته، اما برخی مسائل را نمی‌توان اعلام کرد.

وی همچنین درباره پرونده بابک زنجانی افزود: در آخرین جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که وزیر نفت و آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور حضور داشتند، تصمیماتی اتخاذ شد و اگر لازم باشد از طریق سخنگوی قوه قضاییه اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره آخرین وضع پرونده تخلفات صورت گرفته در پتروشیمی نیز گفت: این پرونده در دادسراست و در دست بررسی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر