رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به پیچیدگی حوادث و وقایع جاری و لزوم هوشمندی و هوشیاری در قبال پشت پرده ائتلاف نمایشی گفت: بوی توطئه ای به مشام می رسد که مردم کوبانی فدا شوند تا سرپلی زمینی برای حضور نظامی ائتلاف در سوریه فراهم شود.
کد خبر: ۷۲۶۵۷۹
بوی توطئه در کوبانی به مشام می رسد

به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرلشکر بسیجی دکتر «سیدحسن فیروزآبادی» در واکنش به قتل عام مردم مسلمان کرد در کوبانی توسط داعش، افزود: از این قتل عام بسیار نگران هستیم و آن را فاجعه ای جنایت بار برای بشریت می دانیم.

وی ادامه داد: متأسفانه نیروهای ائتلاف بمباران های هوایی را گزینشی و موجب تسریع پیشرفت عملیات داعش قرار داده اند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر ضرورت کمک رسانی به مردم مظلوم کوبانی تصریح کرد: کشور همسایه که نزدیک مرز رسیدن کمک به مردم مظلوم کوبانی است، راه را بسته است و از کمک رسانی به آنها جلوگیری می کند.

سرلشکر فیروزآبادی با اشاره به اینکه مقاومت در کوبانی به شدت ادامه دارد، تأکید کرد: اگر به مردم مظلوم کوبانی کمک رسانی شود، آنها خواهند توانست انشاءالله داعش را از کوبانی دور کنند.

وی با اشاره به پیچیدگی حوادث و وقایع جاری و لزوم هوشمندی و هوشیاری در قبال پشت پرده ائتلاف نمایشی گفت: بوی توطئه ای به مشام می رسد که مردم کوبانی فدا شوند تا سرپلی زمینی برای حضور نظامی ائتلاف در سوریه فراهم شود.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر اهمیت اعتراض و محکومیت جنایات کوبانی تصریح کرد: داعش در این میان مزدوری بیش نیست و نیک اندیشان جهان و مسلمانان مصلح و خیرخواه در همه سرزمین های اسلامی باید به این وضع اعتراض کنند زیرا تنها راه نجات مردم کوبانی فریادهای آنها در جهان خواهد بود.(ایرنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۴
۰
۰
امریكا گرگی است در لباس بره

نیازمندی ها