jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۵۱۶۶   ۱۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

به کارلوس گفتم تو یکی از وفاداری حرف نزن!

کین: پشیمانم که از فرگوسن و کی‌روش عذرخواهی کردم

جام جم ورزشی: هافبک پیشین شیاطین سرخ از اینکه از سرمربی پیشین منچستریونایتد و دستیار پرتغالی‌اش عذرخواهی کرده، ابراز پشیمانی کرد.

کین: پشیمانم که از فرگوسن و کی‌روش عذرخواهی کردم

روی کین در کتاب جدید خود با نام «نیمه دوم» با فاش کردن علت جدایی‌اش از منچستریونایتد در سال 2005 به خاطر درگیری با کارلوس کی‌روش در اردوی شیاطین سرخ در منطقه آلگارو پرتغال، گفت: کی‌روش کنار شانه‌هایم ایستاده بود و نمی‌دانم که چطور شد او را زدم. ما در ویلایی در پرتغال بودیم، کارلوس در تمرینات با من رفتار خوبی نداشت. او نزد من آمد و صحبت از وفاداری کرد که من هم در جواب گفتم تو دیگر از وفاداری صحبت نکن کارلوس! آیا تو نبودی که به خاطر رئال‌مادرید اولدترافورد را ترک کردی؟ پس تو یکی دیگر در مورد وفاداری با من صحبت نکن. من فرصت این را داشتم تا به بایرن‌مونیخ و یوونتوس بروم ولی نرفتم. سپس فرگوسن وارد جر و بحث ما شد و گفت: کافی است دیگر. من هم در جواب گفتم: تو هم همین‌طور پیرمرد دهاتی! هر بلایی که سر شما بیاوریم کم است پیرمرد دهاتی! ما باید پی تیم‌های دیگر می‌رفتیم که این حرف‌ها را نمی‌شنیدیم.

غائله به همان‌جا ختم شد و پس از مدت کوتاهی پس از اینکه این هافبک ایرلندی از فرگوسن و کی‌روش عذرخواهی کرد منچستریونایتد را ترک و به سلتیک اسکاتلند پیوست.

به گزارش تسنیم ستاره پیشین خط میانی سرخپوشان منچستر در خصوص عذرخواهی‌اش از سرمربی وقت شیاطین سرخ و دستیارش هم گفت: حالا به نوعی آرزو دارم که ای کاش از فرگوسن و کی‌روش عذرخواهی نمی‌کردم. پس از آن موضوع خیلی با خودم کلنجار رفتم و مطمئن نبودم که چرا منِ لعنتی بابت کارم عذرخواهی کردم. من فقط می‌خواستم کار درست را انجام بدهم و تنها به خاطر اتفاقی که افتاد معذرت خواهی کردم نه به خاطر رفتارم و این 2 با هم متفاوت هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها