jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۲۲۹۱۵   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۵

جام جم ورزشی: یوسف کرمی پس از حذف از بازی‌های آسیایی گفت: تمام تلاشم را کردم که در چهارمین دوره حضورم در بازی‌های آسیایی با مدال برگردم اما شرمنده مردم شدم.

عذرخواهی کاپیتان ناکام تکواندو از مردم

کاپیتان تیم ملی تکواندو پس از حذف ناباورانه از بازی‌های آسیایی و شکست در نخستین مبارزه برابر رقیب ازبکستانی گفت: ضربه سه امتیا‌زی حریف به من اصابت نکرد اما داوران به نفع او رای دادند. من در ادامه تمام تلاشم را کردم و اختلاف امتیازم را به یک رساندم. اگر چند ثانیه بیشتر زمان داشتم برنده از زمین خارج می‌شدم.

او گفت: حریف ازبک یک دفعه من را برده بود که همان دفعه‌ هم ضربه‌اش به من نخورد و امروز باز هم این اتفاق تکرار شد .

کرمی گفت: من تمام تلاشم را کردم تا در چهارمین حضور آسیایی‌ام با مدال به ایران بگردم اما شرمنده مردم شدم. از این بابت خیلی ناراحتم. قبول دارم که کمی هم بد مسابقه دادم، ولی اگر زمان بیشتری داشتم می توانستم جبران کنم.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر