jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۲۹۰۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۰

مرد معتاد پس از سوءقصد به جان همسر و دو فرزندش در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویر احمد، یکی از فرزندانش را کشت و خودکشی کرد.

مرد شیشه‌ای خود و دختر 5 ساله‌اش را کشت

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 ششم مهر امسال زن جوانی همراه دو دختر پنج و شانزده ساله‌اش در حال تماشای تلویزیون بود که صدای برهم خوردن در توجهش را جلب کرد. وقتی به سمت اتاق نشیمن آمد، شوهرش را دید که رنگ به چهره ندارد. مرد خانواده بدون دلیل او را به کناری انداخت و با برداشتن گلدان شیشه‌ها را درهم شکست. بچه‌ها وحشتزده در کنج اتاق ایستاده و به پدرشان نگاه می‌کردند و دست و پایشان می‌لرزید. پیش از این هم وقتی او با چهره رنگ پریده به خانه می‌آمد، بچه‌ها دلشوره می‌گرفتند. زن با التماس از شوهرش خواست خانه را ترک کند، اما او توجهی نکرد و همه چیز را به هم ریخت. از رفتار مرد معلوم بود دوباره شیشه مصرف کرده و قادر به کنترل خود نیست. مرد گلدان بعدی را برداشت و محکم به دیوار کوبید.

رعشه بر اندام زن افتاده بود. می‌ترسید شوهرش جان دو فرزندش را بگیرد. با التماس زن جوان، مرد عصبانی‌تر شد و به جان همسرش افتاد. آن‌قدر او را کتک زد که وی توان حرکت کردن نداشت.

مرد معتاد همسرش را به کناری انداخت و با برداشتن چاقوی آشپزخانه به اتاق نشیمن بازگشت. بچه‌ها با دیدن پدر و چاقویی که در دست داشت، وحشت کرده و می‌خواستند فرار کنند اما پدر راه آنها را بست.

مادر با دیدن این صحنه بسختی بلند شد تا مانع آسیب به دخترانش شود. شوهرش با چاقو ابتدا او را نقش زمین کرد و به سوی دخترانش حمله‌ور شد، او ابتدا به سمت دختر پنج ساله‌اش هستی رفت. کودک التماس کرد پدر رهایش کند. مادرش را صدا زد و کمک خواست؛ اما انگار کسی صدایش را نمی‌شنید.

دخترک جیغ می‌زد و از مادرش کمک می‌خواست، اما پدر بیرحمانه با قمه هر دو فرزندش را مجروح کرد و سپس در حیاط خانه با چاقو بشدت خود را زخمی کرد.

همسایه‌ها با شنیدن صدای کمک‌خواهی وارد خانه زن جوان شده و موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادند.

دقایقی بعد با حضور ماموران انتظامی و امدادگران به محل حادثه، هر چهار عضو خانواده به بیمارستان منتقل شدند، اما با وجود تلاش پزشکان مرد معتاد و دختر پنج ساله‌اش به علت شدت خونریزی جان باختند.

با گزارش این حادثه تلخ به بازپرس پرونده دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر و تلاش برای نجات دو عضو دیگر این خانواده ادامه دارد.

بنا بر این گزارش، زن جوان با صدماتی که به او وارد شده در کما به سر می‌برد و تحقیقات قضایی و انتظامی در این باره ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
م.پ
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
كودك پنج ساله وتصورلحظات دردناكی كه داشته دلمو ریش می كنه . اگه سانسور نكنین این درد رو بچه ها بخاطر ضعف نیروی انتظامی ما می كشن .
۰
۰
كیمیا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
واگذارت كردم به خدا ای خدا كی این اعتیاد از این كشور ریشه كن میشه خدا لعنت كنه هر كس كه این ماده مخدرو وارد كشور كرد خواهش میكنم از مسئولین به داد این جوونا برسن التماس میكنم
۰
۰
مجتبی از قم
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
ما كه خوندیم گریمون گرفت خاك تو سر این پدر دیو صفت !!!! مرگ بر آمریكا و دیگر كشورها كه این مواد رو به كشورمون وارد می كنند تا چنین اتفاقاتی بیفته كجان مسئولین ؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
دخترپنج ساله به چه گناهی سلاخی شده مسئولین كشورهمه باید پاسخگوباشند
۰
۰
یك شهر وند جانباز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
تاسف كلمه ای بس حقیر است برای اینگونه حوادث دلخراش. چه باید كرد؟ راهكار چیست؟ چرا تو شهر ها براحتی آب خوردن این مواد پیدا میشه؟ نیروی انتظامی ..............قوه قضائیه......... متولیان امور چكار میكنند. در محل خودم استاد معین دامپزشكی كوچه شهید عزتی معتادان زیادی در رفت و آمدند و گاهی كنار اتومبیل های پارك شده مینشینند و با وسایلی كه دارند مواد مصرف میكنند جلو چشم همسایگان.... سر كوچه نبش دامپزشكی ... تعویض روغنی را كه اتفاقا قیافه تابلویی هم دارد بارها دیده ان كه مواد رد و بدل میكند ماشین و موتور دائم در رفت و آمد هست و لحظه ای كنار می ایستد سوت میزند اون فرد می آید پول میگیره جنس رو میده به همین راحتی.......
تازه ته خیابان دامپزشكی معدن پخش كنندگان مواد مخدر هست ....آخه كی قراره درست بشه این اوضاع نابسامان ما هم تو خونه جوان داریم.... تو این محیط آفت زده چگونه رشد كند؟
از تمام دست اندر كاران میخواهم بداد مردم این منطقه هم برسند. من خودم بارها با 110 تماس گرفته ام و گزارش داده ام كه متاسفانه خبری نشده...
كمك كنید تا مردم به این روز نیفتند..... توهم توهم توهم
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر