jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۲۲۵۶۶   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

معاون اول رئیس‌جمهور در دولت دهم گفت: من اتهاماتم را قبول ندارم و در این زمینه اسنادی دارم که باید آن را ارائه کنم.

رحیمی: اتهاماتم را قبول ندارم

محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم در حاشیه مراسم ختم والده آیت‌الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا حکمی به شما ابلاغ شده است، اظهار داشت: حکم به من ابلاغ شده است و من برای اعتراض مهلت قانونی دارم.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر اتهاماتتان را قبول دارید، گفت: من اتهاماتم را قبول ندارم و در این زمینه اسنادی دارم که باید آن را ارائه کنم.

معاون اول دولت دوم در پایان در خصوص برنامه‌های خود برای انتخابات مجلس دهم یادآور شد: جلساتی پیرامون انتخابات مجلس دهم ندارم.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر