jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۱۸۸۲۴   ۲۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

یک مرد ساکن ایالت فلوریدای آمریکا در تیراندازی به خانه دخترش، او و شش نوه خـــــــود را با شلیک گلوله از پای درآورد و سپس خودکشی کرد.

کلانتر بخش گیلچریست ایالت فلوریدا در این باره گفت: عامل جنایت مرد پنجاه و یک ساله‌ای به نام دان چارلز اسپریت نام داشت که این حادثه تلخ را رقم زد. متهم پیش از حادثه با خدمات اورژانس اجتماعی تماس گرفته و اعلام کرده بود، تصمیم به کشتن دختر خودگرفته است.

رابرت شولتز افزود: یکی از مسئولان اورژانس اجتماعی پس از این تماس، موضوع را به پلیس خبرداده و برای دستگیری آن مرد کمک خواسته بود. در این مرحله ماموران برای دستگیری متهم به خانه مورد نظر اعزام شدند، اما پیش از حضورشان در محل، پدربزرگ مسلح دختر خود و شش فرزند او را که همگی خردسال بودند، با شلیک گلوله کشته و سپس خودکشی کرده بود. /‌ واحد مرکزی خبر

سیل و توفان هزاران فیلیپینی را آواره کرد

باران‌های مداوم پس از توفان گرمسیری فونگ ونگ، مانیل پایتـــخت فیلیـــپین را به تعطیلی کشاند و ده‌ها هزار نفر ساکنان آنجا را مجبور به فرار از خانه‌هایشان به‌دلیل آبگرفتگی کرد.

همچنین کلاس‌های درس و ادارات دولتی در مانیل و شانزده استان مجاور آن نیز به‌دلیل باران‌های سنگین ناشی از توفان استوایی ماریو تعطیل شد.توفان فونگ ونگ و بارش سنگین باران در مانیل باعث جاری شدن سیل در رودخانه‌های عمده مناطق شرقی پر جمعیت مانیل شده، در حالی که بخش‌های دیگر این شهر بزرگ و منطقه شمال پایتخت نیز همچنان گرفتار سیل هستند.دولت به مردمی که در مناطق کوهستانی زندگی می‌کنند درباره احتمال رانش زمین هشدار داده و از آنها خواسته خانه‌هایشان را ترک کرده و به مکان‌های امن بروند. امدادرسانی به گرفتارشدگان در این سیل و توفان ادامه دارد. ‌/‌ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر