jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۷۱۷۲۹۹   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۷

نوزاد 10 ماهه ای که به دلیل بی احتیاطی والدینش در هنگام خواب، نیمه شب از چادر بیرون رفته بود زیر چرخ های خودروهای عبوری در جاده مرگ استان خراسان شمالی جان داد.

مرگ دلخراش نوزاد 10 ماهه در جاده

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، بر اساس اظهارات شاهدان در جاده بجنورد به جنگل گلستان به دلیل نبود استراحتگاه مناسب در مسیر جاده، خانواده ای چادر خود را کنار جاده برپا می کنند تا شب را در آن بگذرانند.

هنگام خواب و در نیمه های شب، نوزاد 10 ماهه آنان به شکل چهار دست و پا از چادر خارج می شود و به وسط جاده می آید.

با توجه به تاریکی جاده، یکی از خودروهای عبوری، نوزاد را زیر می گیرد و از روی آن عبور می کند و چون فردی متوجه آن حادثه نمی شود جسد نوزاد تا صبح در وسط جاده باقی می ماند و دیگر خودروهای عبوری، بدون آن که متوجه باشند از روی جسد آن می گذرند.

جاده بجنورد به جنگل گلستان بیش از نیمی از کشته های تصادفات استان خراسان شمالی را به خود اختصاص داده است که علاوه بر عرض کم و چهار بانده نبودن، خواب آلودگی رانندگان نیز در بروز تصادفات خونین در این جاده بدون تاثیر نبوده است اما استراحتگاه کافی نیز در این مسیر ایجاد نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
United States
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
اشكم در اومد دارم گریه میكنم خیلی وحشتناكه
۰
۰
ایمان
United States
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
كودكان همواره كاری را می كنند كه آدم متحیر می شود این هم یكی از انهاست از هر 18 تولد حدود 8نفر به سن 20سالگی نمی رسند و با حوادث گوناگون تلف می شوند . نمونه این تجربه تلخ واسه بنده بوجود اومد ولی لطف خدا كمك كرد و اون زمانی بود كه داشتم خودرو پارك می كردم پسر 5 ساله ام بدون اطلاع من در پشت خود رو قرار گرفته بود و من با دنده عقب از روی او رد شدم ولی طوری قرار گرفته بود كه چرخ های خودرو به او برخورد نكرد و نزدیك بود زندگی من از هم بپاشد به همین خاطر در مورد كودكان باید بینهایت دقت كرد .هرساله تعداد زیادی كودك در رودخانه ها یا خیابانها بدست ما از بین می روند باید بیشتر اطلاع رسانی و آموزش به پدر مادرهای بی دقت داده شود.كودكان همواره كاری كه انجام می دهند كه با عقل جور در نمی اید نباید از انها انتظار كار عاقلانه داشت
۰
۰
نفس
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
اعصابم خورد شد چه خانواده بی فكری جلوی چادر ساكی چیزی می گذاشتن
۰
۰
جاده بی رحم
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
ای خدا ... خیلی تاسف بار بود
۰
۰
میترا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
واقعا حقشونه چنین پدر و مادر بی ملاحظه ای تا آخر عمرشون عذاب وجدان بكشند.آخه آدم اینقدر بی خیال ...
۰
۰
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
وای ! وای ! وای ! هیچ پدرومادری رنج فرزندش رو نبینه ، چه رسد به حادثه ای به این تلخی ، این پدرومادر بخت برگشته دیگر تاپایان عمر باعذاب زندگی می كنند ، تو رو خدا دیگر سرزنش شون نكنین همین جوریشم خدا میدونه چی داره بشون میگذره !!!!!!
۰
۰
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
آقا محمد ننوشته كه فقط مادرش پیشش بودپدرش هم پیششون بودن اینجابی احتیاطی از دوطرف بود
درضمن شاید مجبور شدن اونجاچادر بزنن حادثه كه خبر نمی كنه شماهم لحن حرف زدنتون اصلا درست نیست
۰
۰
مجتبی از قم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
وای به حال اون مادر وپدر !!!! آخه انقدر بیخیال كنار جاده بابا اون زیپ چادر رو می كشیدی بالا!!!! یه سری ها در حسرت بچه دار شدن ! یه سری هم این جور بیخیال قربونت برم خدا آخه چرا ؟؟؟؟ اون طفل معصوم چه گناهی داره ؟؟؟؟؟
۰
۰
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
زهره خانوم روح بزرگ داری.احسنت به دركت .متاسفانه اكثر آدما اینجور وقتا فقط سرزنش كردن بلدن.در صورتی كه همه آدما اشتباهات بزرگ و تلخی تو زندگیشون مرتكب میشن كه شاید دیگه هیچ وقت قابل جبران هم نباش.بیاییم به جای این كه مدام در مقابل اشتباهات همدیگه چوب به دست باشیم ، درد ناشی از اون اشتباه رو با همدردی كم كنیم.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها