jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۷۲۸۶   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۲

جام جم ورزشی: بعد از آنکه رحمانی بارها خبر خارج شدنش از لیست فولاد را تکذیب کرد، روز گذشته رسما کارت بازی او و عشوری باطل شد.

کارت پایان خدمت 13 بازیکن ابطال شد

روز گذشته نامه ای به باشگاه فولاد خوزستان رسید که بر اساس آن کارت بازی بختیار رحمانی و سینا عشوری باطل شد و این بازیکنان نمی توانند دیگر فولاد را در رقابتهای لیگ همراهی کنند. با توجه به اینکه تیم فولاد باید از چند ماه دیگر در رقابت های باشگاههای آسیا نیز به میدان برود، باشگاه فولاد در نظر دارد که برای این جاهای خالی خود دو بازیکن در پستهای مهاجم و هافبک را جذب کند.

علاوه بر این براساس اعلام سازمان لیگ از این پس آرمان شهدادنژاد، بختیار رحمانی، سینا عشوری، علیرضا ابراهیمی، سعید حلافی، حامد زمانی، رضا طاهری، علی پورخسروانی، فرهاد سالاری‌پور، محمدحسین مهرآزما، مهدی محمدزاده، مهربان عیسی‌پوران و وحید نجفی دمیرچی اجازه همراهی تیم‌های خود را در مسابقات فوتبال ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها