jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۱۷۱۳۷   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سارق خودرو پس از تصــادف با یک سمند، درون خودروی سرقتی به دام افتاد و با حضور امدادگران آتش‌نشانی نجات یافت.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در این‌باره به جام‌جم گفت: ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد دیروز ماموران هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های شهر به یک دستگاه خودروی پراید که با سرعت زیادی حرکت می‌کرد، ظنین شده و با بررسی پلاک آن متوجه شدند این خودرو در محله دیگری سرقت شده است. با به‌دست آمدن این اطلاعات و تعقیب متهم فراری، ماموران از سارق خواستند تا خودرو را متوقف کند.

سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: سارق فراری بدون توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار ادامه می‌داد که به‌دلیل سرعت زیاد نتوانست خودرو را کنترل کند و پس از تصادف با یک خودروی سمند از مسیر منحرف و با برخورد با یک درخت، واژگون شد.

وی یادآور شد: در پی این حادثه، ماموران آتش‌نشانی با اعزام به محل، متهم بیست و هفت ساله را در حالی از خودرو خارج کردند که وی بشدت زخمی شده بود.

با انتقال سارق به بیمارستان و شناسایی مالک خودرو، معلوم شد وی ساعتی پیش از حادثه از سرقت خودرو مطلع و موضوع را به پلیس گزارش کرده است. تحقیق از متهم برای کشف دیگر سرقت‌های احتمالی او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها