jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۲۰۴   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۱

جام جم ورزشی: نناد لالوویچ به مدت شش سال بعنوان رئیس فدراسیون جهانی کشتی انتخاب شد.

لالوویچ رییس فیلا شد/ تغییر  نام فدراسیون جهانی کشتی+عکس

کنگره فدراسیون جهانی کشتی صبح امروز (یکشنبه) در سالن همایش های بین المللی شهر تاشکند پایتخت ازبکستان آغاز شده که نناد لالوویچ رئیس فعلی فدراسیون جهانی کشتی از صربستان که تنها نامزد ریاست بود با رای قاطع اعضای کنگره تا المپیک 2020 به عنوان رئیس فدراسیون جهانی کشتی انتخاب شد.

لالوویچ پس از انتخاب شدن بعنوان رئیس فدراسیون جهانی کشتی گفت:‌ نیاز است برای ماندگاری کشتی در المپیک همه کشورهای عضو از این رشته حمایت کنند.

همچنین خبر دیگر اینکه نام بالاترین نهاد کشتی جهان به "اتحادیه جهانی کشتی" تغییر کرد. در جلسه کنگره فدراسیون جهانی کشتی تصمیم گرفته شد تا نام این نهاد از FILA به اتحادیه جهانی کشتی (UWW) تغییر نام دهد. همچنین از لوگوی جدید فیلا نیز در این کنگره رونمایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها