jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۲۰۳   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۵

مشکل مشترک میان همه مربیان لیگ برتری

مطالعه روزنامه های ورزشی به جای کوچینگ

جام جم ورزشی: برخی مربیان لیگ برتری بدون توجه به تمرینات روی نیمکت می نشینند و به مطالعه مطبوعات ورزشی مشغول می شوند.

مطالعه روزنامه های ورزشی به جای کوچینگ

به گزارش جام جم ورزشی ، این اتفاق یکی از مولفه های فوتبال آماتور است، مساله ای که بسیاری از مربیان به آن بها نمی دهند. به غیر از امیر قلعه نویی که به قول خودش پنج سال است روزنامه نمی خواند بقیه مربیان در تمرینات مطالعه روزنامه های ورزشی را در دستور کار خود قرار می دهند موضوعی که وحید هاشمیان به آن اشاره می کند. او که چند روزی است به محل تمرینات بایرن مونیخ می رود تا از تمرینات گواردیولا نت برداری کند در این باره گفت:در آلمان مربیان دو بار در هفته یعنی یکبار قبل از بازی و یکبار بعد از بازی مصاحبه می‌کنند و مثل ایران نیست که تعداد روزنامه‌ها زیاد باشد و مصاحبه مربیان هم بیشتر از حد معمول. من ندیده‌ام که گوآردیولا یا سایر اعضای کادر فنی بایرن‌مونیخ در تمرین روزنامه بخوانند.

امیدواریم برخی از مربیان لیگ برتری حتما به این قسمت از صحبت های وحید هاشمیان توجه کنند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها